O nás

Hotel Brixen se nachází v historickém městě Havlíčkův Brod, které je, dle geografických map v samém středu České republiky.
Byl postaven  v druhé polovině devadesátých let minulého století, přestavbou dělnické ubytovny na útulný hotel s kapacitou 65 lůžek.

Nachází se v rezidenční čtvrti Havlíčkova Brodu a tato výhodná poloha poskytuje klid a pohodu, ke které z velké části přispívá i
profesionální a osobitý přístup personálu. 
Příjemný pocit soukromí tak vytváří  prostředí,  jak pro odpočinek, tak  pro pořádání menších firemních akcí a konferencí.

Centrum města, které je od hotelu vzdálené 10 minut pěší chůze, nabízí mnoho možností trávení volného času nebo jen posezení v místních kavárnách a restauracích. 
Malebná krajina vysočiny umožňuje hostům vyžití nejen kulturní, turistické nebo sportovní přímo v Havlíčkově Brodě, ale také po širokém okolí.
 

Hotel se nachází 15 km od sjezdu z dálnice D1 na poloviční cestě mezi Prahou a Brnem a také na trase Praha-Znojmo-Vídeň.

Už vás nebaví platit online? Kolik je možné, aby bylo vše zaplaceno a zaplaceno! Nyní existuje Zdarma Chatu Sex Ruleta . Relaxujte a bavte se a teď je vše zdarma!